Rozwód w 3D – kim jesteśmy?

Rozwód w 3D to wspólna inicjatywa trzech przedsiębiorczych kobiet prowadzących swoje niezależne biznesy w branżach: prawniczej (Adwokat Patrycja Bartoszewicz), terapeutycznej (Psycholog Natasza Chmielewska) i finansowej (Twoje Finanse Natalia Panocha).

Podchodzimy do swojej pracy poważnie, dlatego po wykonaniu zleconych nam zadań zależy nam, aby w razie potrzeby powierzyć klienta w sprawdzone ręce innego profesjonalisty. Nadajemy na tych samych falach, więc klient, któremu dobrze współpracowało się z którąkolwiek z nas, prawdopodobnie znajdzie wspólny język także z pozostałymi członkiniami projektu. To istotne, biorąc pod uwagę, że poruszacie Państwo z nami tematy tak intymne jak rodzina, finanse i emocje własne oraz Waszych dzieci.

Nie zmuszamy do korzystania z naszych usług, ale rekomendujemy dobrych specjalistów. Jeśli więc pytacie Państwo:

  •  do kogo warto udać się w temacie poukładania spraw finansowych? (w szczególności przy ubieganiu się o przejęcie lub pozbycie się kredytu przy dokonywaniu podziału majątku) – bez wahania wskazujemy Natalię Panochę;
  • z kim przejść proces leczenia ran związanych z bolesnym rozstaniem lub komu powierzyć psychoterapię swoich dzieci? -w ciemno polecamy Psycholog Nataszę Chmielewską;
  • oraz kto powalczy dla Was o jak najlepsze warunki rozwodu?      … wychodzi na to, że będę to ja – adwokat Patrycja Bartoszewicz.

Słowem – polecamy siebie nawzajem. Bo choć każda z nas działa niezależnie, to jednak wszystko, co robimy, służy jednemu wspólnemu celowi – wyprowadzenia Państwa problemów prawnych, zdrowia psychicznego i finansów na prostą! Chcemy pomagać kompleksowo w 3 rzeczywistościach- stąd pomysł na ROZWÓD w 3D.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem.